Katalog domů

Již samotný název NH – NATUR HOUSE napovídá, že naše stavby budou čisté, dokonalé a především realizované z přírodních materiálů. Dřevo je jejich základem, málokterý materiál je nám tak blízký jako právě dřevo.

Dřevo hladí a hřeje. Má v sobě život, paměť i energii… dřevo umí stárnout. Dá se stoprocentně recyklovat, je obnovitelné a bez kompromisů nás pojí s přírodou, z níž vzešlo.

Nicméně naše představení neberme jako chvalozpěv na dřevo jako takové, ale na „jiné domy“, které z něj stavíme. Ono to nakonec stejně spolu souvisí. Kdo sáhne po dřevu, dělá to kvůli tomu, že se mu prostě líbí… nemůže jinak.

Od začátku projektu stavby roste z podhoubí požadavků, přání a snů, které se potkávají s konkrétním místem a právním řádem. Ze střetu těchto požadavků a omezení vzniká díky logice, citu a zkušenostem soudobá architektura … výstavba dřevostaveb nejvyšší kvality …

V katalogu domů prezentujeme cenu na klíč, nicméně naše rodinné domy tvoříme v různých stupních dokončení stavby (hrubá stavba, hrubá stavba uzavřená, stavba na dokončení a prezentovaná stavba na klíč). V ceně domu je obsažena i projektová dokumentace k ohlášení stavby / ke stavebnímu povolení. Tu si u nás můžete objednat i samostatně. Vyhotovíme i individuální projekt domu bez kompromisů, který odpovídá vaší osobnosti, charakteru rodiny a vaší filosofii života.

Typové rodinné domy NH,  jsou tvořeny podle předem zvolených kritérií:

„Zdravotně nezávadné materiály“, nejde jen o modní styl, ale o uvědomění si životních hodnot, jako je zdraví, ekologie a dopad na životní prostředí v budoucnosti.

„Dostupné bydlení pro každého“, jsme docílili nastavením standardů a rozměrů domu tak, aby byla cena přitažlivá a dostupná.

„Možnost postavit kdekoliv“. Naše domy už v zadání vznikaly, dle požadavků územních a regulačních plánů. A to z důvodů, co nejmenších budoucích úprav projektu a možnosti postavit dům skoro kdekoliv.

„Zvyky a tradice“. Respektujeme požadavky zájemců, a také vycházíme z historie stavebnictví v ČR. Proto jsou naše domy tvarově nenáročné, vizuálně jednoduché a kompozičně čisté. Máme radi klasickou architekturu v moderním kabátě.

„Zóny“. Skoro u všech typových domů se nám podařilo dodržet dělbu zón domu. Obytná zóna, komunikační zóna, technická zóna a relaxační zóna. Věděli jste, že něco takového dům obsahuje? Více se dočtete v jednotlivých popiscích domů.