Individuální RD – Králova Lhota

Představujeme vám další realizaci rodinného domu na klíč.

Tentokrát se jedná o individuální zakázku. Investoři si přáli menší domek pro čtyřčlennou rodinu. Nádherný pozemek v podhůří orlických hor, vyhledala naše kolegyně z realitní kanceláře TFG reality s.r.o.  Než si investoři pozemek zarezervovali, museli jsme se poprat se způsobem financování, jelikož investoři jsou mimo území EU. Byla to fuška, ale i tento oříšek jsme rozlouskli.

Rozpočet byl dán ve výši 2 500 000,-. Do této ceny jsme museli napasovat kompletní projektovou dokumentaci včetně průzkumů, zaměření, stavebního povolení a v neposlední řadě, realizaci stavby na klíč. Dle územního plánu, ale i dle zadání klientů, jsme vytvořili projektovou dokumentaci na jednoduchý a všemi oblíbený bungalov se sedlovou střechou. Na budoucí realizaci jsme v rámci projektové dokumentace, vybrali náš zděný standard, v energetické třídě B. V rámci této zakázky jsme nadstandardně řešili i prodloužení vodovodního řadu.

Po získání všech potřebných vyjádření dotčených orgánů a po získání stavebního povolení / ohlášení stavby, jsme zahájili výstavbu domu.

Více ukazujeme ve fotogalerii. Další fotky budeme postupně doplňovat tak, jak poroste stavba.

Zajímá – li vás více informací o postupu, nabídce služeb a cen, podívejte se na naše stránky: www. tfgdomy.cz, nebo nás kontaktujte přímo.

S pozdravem váš tým TFG domy s.r.o.

Technické parametry

ZnačkaReference
Dispozice4+kk
Užitná plocha92 m2
Zastavěná plocha116,72 m2
Typ střechysedlová
Podlažnostjednopodlažní
Terasa22 m2