Rodinný dům – Hradec Králové 2018

Tak došlo i na realizaci stavby u nás v Hradci Králové. V tomto případě, měl zájemce vyřešené vše, až na stavbu. I taková je možnost spolupráce s naší společností TFG domy s.r.o.

Již podle projektové dokumentace byly znatelné vysoké standardy. Rohové okno, vstup na terasu přes HS portál, rozměrná garáž s elektricky ovládanými vraty na DO, rovněž tak i pohledový zděný plot s pojezdnou bránou na DO. A jiné vychytávky.

Jediná komplikace u této zakázky byl rozkol mezi odhadovanou cenou realizace stavby ( při tvorbě projektu) a faktickým rozpočtem stavby. Proč to zmiňujeme? Protože se jedná o častý jev. Když investor přijde pořizovat projekt, zmíní svou cenovou představu budoucí realizace stavby, dle požadavku se RD vyprojektuje. Následně investor jde poptávat cenu realizace. Při obdržení ceny od stavební firmy zústáva investor jako opařený. Cena realizace nekoresponduje s investičním záměrem při vzniku projektu.

V rámci spolupráce s naší společností tomu to předcházíme. Celý postup „Step by Step“ je nastaven tak, aby investor už v rámci projekčních prací znal budoucí realizační cenu stavby (odchylka +- cca 2%).

Stavbu je nejvhodnější řešit komplexně pod jednou střechou ( např.: TFG Group – reality, finance, investice, projekční činnost a stavební činnost na jednom místě).

Technické parametry

ZnačkaReference
Dispozice5+1
Užitná plocha147.41 m2
Zastavěná plocha125.6 m2
Výška hřebene7,91 m
Typ střechysedlová/plochá
Sklon střechy30 °
Podlažnostdvoupodlažní
Garáž28 m2
Terasa20 m2