Rodinný dům – Jaroměř II. 2017

Vždy je příjemné v jedné lokalitě stavět více domů. A Jaroměř je toho důkazem. Jedná se o třetí dům v řadě. Opět bungalov pro začínající rodinku. Mladý pár měl celkem jasnou představu, co bude na již pořízeném pozemku stát. Takže jsme zařídili finance, učesali projekt, zajistili potřebné průzkumy a zaměření pozemku, vyřídili ohlášení stavby a pustili se do stavby. Jak se říká: “ S chutí do toho, půl je hotovo“.

Po podpisu smlouvy o dílo, jsme zahájili výkopové práce. Náš stavbyvedoucí objevil super nabídku stavebnin, a to zateplené cihly od Porothermu, za stejnou cenu, jako nezateplené. Změnou zdícího systému, jsme klientům dopřáli více užitné plochy ( cca o 11 m2). Probrali jsme s klientem nové možnosti, připravili nové PENB (z B na A) a změnu stavby před dokončením. Okna automaticky volíme trojskla s 5ti komorami. Abychom zhotovili pro klienty ještě komfortnější dům, co se týče systému vytápění a s tím spojenými náklady, vybrali jsme systém podlahové vytápění Heat flow.

V rámci materiálových standardů si klienti také dopřáli. Podlahová krytina: velkoformátová dlažba/ značková plovoucí podlaha. Obklad koupelny opět velkoformátová dlažba, rohová vana, sprchová zástěna skleněná + sprchový systém Tropico. Ale vše je na úkor něčeho. Při realizaci jsme na přání klienta neřešili oplocení, stání pro auta, přístřešek a pergolu. A cena? Vešli jsme se do 2 500 000.

Podívejte se jak nám to šlo od ruky.

Technické parametry

ZnačkaReference
Dispozice3+kk
Užitná plocha98 m2
Zastavěná plocha117 m2
Výška hřebene5,38 m
Typ střechyvalbová
Sklon střechy25 °
Podlažnostjednopodlažní
Terasa26 m2