Rodinný dům na klíč TFG 21

4 960 000 Kč od Kč měsíčně
dřevostavba

4 960 000 Kč

od
zděná stavba

4 960 000 Kč

od
projekt

67 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Dovolte nám představit „dvacet jedníčku“, která je odrazem trendů a požadavků zájemců 21. Století.

Tento dům vznikl na základě velkého zájmu o bungalov s valbovou střechou do tvaru L v moderním kabátu.

Jelikož se snažíme tvořit tvarem velmi jednoduché domy, abychom snížili energetickou náročnost domu, základní hmota je ve tvaru výraznějšího obdélníku. Tvaru L jsme docílili jednoduchou a vzdušnou přístavbou krytého stání s plochou střechou, a tím pádem i krytého vstupu do domu, což je velmi komfortní řešení hlavně v období nevlídného počasí.

Dispozice 4+kk je vhodná pro čtyřčlennou rodinu s velkými či dospívajícími dětmi. A to z toho důvodu, že relaxační zóna rodičů je razantně oddělena od relaxační zóny dětí.

Středobod celého domu je prostorná obytná místnost s velkorysým kuchyňským koutem a dostatečným prostorem pro jídelní stůl.

Při architektonické studii jsme se zabývali otázkou, jak docílit většího pohodlí pro každého člena rodiny. Odpovědí je kvalitní dispoziční řešení.

Ložnice je propojena s vlastní šatnou a koupelnou s toaletou. Na druhé straně jsme též pro oba pokoje vymysleli společnou šatnu, toaletu a koupelnu.

Technické zařízení je skromně umístěno v zádveří domu.

Aby toho nebylo málo, snažili jsme se studii „vytunnit“ minimalistickým vzhledem. Toho jsme docílili řešením střechy bez přesahu, použitými přírodními materiály tmavé barvy v jedné linii, falcovanou střechou a třeba i shrnovacími venkovními dveřmi při vstupu do krytého stání pro auto.

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Technické parametry

Dispozice4+kk
Užitná plocha111.3 m2
Zastavěná plocha174,04 m2
Výška hřebene5,9 m
Typ střechysedlová/plochá
Sklon střechy35 °
Podlažnostjednopodlažní
Kryté stání31,86 m2
ZnačkaTFG