Rodinný dum na klíč TFG 22

3 390 000 Kč od Kč měsíčně
dřevostavba

3 390 000 Kč

od
zděná stavba

3 390 000 Kč

od
projekt

72 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Úplný benjamínek do rodiny řady typových domu na klíč TFG je naše nová 22. Zadání znělo jasně. Vytvořit dům s malou zastavěnou plochou a velikou užitnou plochou za přijatelnou cenu.

Slovo dalo slovo a domek je na světě.

I když je domek na pohled maličký, uvnitř domu je dostatek prostoru na vše potřebné a důležité.

V přízemí, vlevo u od zádveří se nachází praktická koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z malé haly je přímí vstup do prostorné obytné místnost s kuchyňským koutem, do komory/technické místnosti a na schodiště, které vede do 2.NP. Již klasickými atributy u našich typových domů jsou velkorysé prosklené plochy, propojení obytného prostoru se zahradou a centrální obytná místnost.

Druhé nadzemní patro je neskromnějšího charakteru. Všechny obytné místnosti mají ve směs okolo 11m2 . Každý pokoj počítá s vestavěnou skříní. Denním světlem jsou místnosti zásobovány střešními nebo klasickými okny. Samozřejmostí je koupelna s toaletou a s prostorem pro uložení potřebných věcí.

Estetické pojetí domu jsme přiblížili moderním trendům, nicméně dům je možné vizuálně upravit tak, aby splňoval zažité zvyky naší kultury, ostatně jako u všech našich domů.

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Technické parametry

Dispozice4+kk
Užitná plocha97.9 m2
Zastavěná plocha69,3 m2
Výška hřebene7,6 m
Typ střechysedlová
Sklon střechy40 °
Podlažnostdvoupodlažní
ZnačkaTFG