Rodinný dům na klíč TFG 23

4 725 000 Kč od Kč měsíčně
dřevostavba

4 725 000 Kč

od
zděná stavba

4 725 000 Kč

od
projekt

67 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Dovolte nám představit dům TFG 23, který vychází z naší slavné „dvacet jedníčky“. Je odrazem trendů a požadavků zájemců 21. Století. Domu jsme dodali ještě modernější dynamiku.

Tento dům vznikl na základě velkého zájmu o moderní bungalov s plochou střechou do tvaru L.

Jelikož se snažíme tvořit tvarem velmi jednoduché domy, abychom snížili energetickou náročnost domu, základní hmota je ve tvaru výraznějšího obdélníku. Tvaru L jsme docílili jednoduchou a vzdušnou přístavbou krytého vstupu a garáží spojenou přímo s domem, což je velmi komfortní řešení hlavně v období nevlídného počasí.

Dispozice 4+kk+ks (s jednoduchou přestavbou na garáž) je vhodná pro čtyřčlennou rodinu s velkými či dospívajícími dětmi. A to z toho důvodu, že relaxační zóna rodičů je razantně oddělena od relaxační zóny dětí.

Středobod celého domu je prostorná obytná místnost s velkorysým kuchyňským koutem a dostatečným prostorem pro jídelní stůl.

Při architektonické studii jsme se zabývali otázkou, jak docílit většího pohodlí pro každého člena rodiny. Odpovědí je kvalitní dispoziční řešení.

Ložnice je propojena s vlastní šatnou a koupelnou s toaletou. Na druhé straně jsme též pro oba pokoje vymysleli společnou šatnu, toaletu a koupelnu.

Technické zařízení je skromně umístěno v zádveří domu.

Aby toho nebylo málo, snažili jsme se studii „vytunnit“ minimalistickým vzhledem. Toho jsme docílili řešením ploché střechy s vyvýšenou atikou. Použitými přírodními barvami v jemných tónech, fasádním obkladem ve vzhledu cihel.

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Technické parametry

Dispozice4+kk
Užitná plocha135.3 m2
Zastavěná plocha177,3 m2
Výška hřebene3,75 m
Typ střechyplochá
Podlažnostjednopodlažní
Garáž24 m2
ZnačkaTFG