Rodinný dům na klíč TFG 26

4 017 000 Kč od Kč měsíčně
dřevostavba

4 017 000 Kč

od
zděná stavba

4 017 000 Kč

od
projekt

67 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Šestadvacítka je odvaz. Návrat k industriálním stavbám. Cihla, kov, mřížka, plech, dřevo, látka, travnatá střecha, minimalistický vzhled, terasy, spojení se zahradou… To vše je nový dům TFG 26!

Pojďme se na něj podívat více z blízka.

Jednoduchý půdorys ve tvaru výraznějšího obdélníku, zajišťuje jednoduchost při výstavbě, ale také snižuje náklady na energie/vytápění. Zatravněná střecha brání zbytečnému přehřívání domu v letním období. Využití travnaté plochy na střeše, necháme na vaší představivosti. Projekt nabízí dostatek přístřešků, pergol, ale i tak námi milovaných teras pro relax na zahradě. Praktický zahradní skládek je umístěn mezi přístřeškem pro auto a relaxační částí zahrady. Stání jsme vymysleli jako starý lodní kontejner.

Je na čase pochlubit se vnitřním členěním. U vstupu je hned umístěná potřebná šatna, s technickým koutkem. Hala, řekněme širší chodba, umožňuje vstup do všech místností. Ložnice i pokoj počítá s přímým vstupem do zahrady/na terasu. Obytná místnost je velmi prosluněná a poměrně  veliká. Nabízí tak dostatek prostoru pro vaření, dobrou večeři, sledování TV ( za nás lepší sledování krbu s lahví vína, nebo skrze skleněné plochy okolní dění na zahradě.

„26 tka“ je vhodná pro 2 až 3 člennou rodinu.

Tak co na naší novinku říkáte?

 

 

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Technické parametry

ZnačkaTFG
Dispozice3+kk
Užitná plocha88.9 m2
Zastavěná plocha155,5 m2
Výška hřebene4 m
Typ střechypultová
Sklon střechy5/0 °
Podlažnostjednopodlažní
Kryté stání25,6 m2
Terasa30 m2