Rodinný dům na klíč TFG 27

4 350 000 Kč od Kč měsíčně
dřevostavba

4 350 000 Kč

od
zděná stavba

4 350 000 Kč

od
projekt

67 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Rodinný dům na klíč,  TFG 27,

je výsledkem našeho usilovného vývoje, veliké poptávky – Vás klientů, držení kroku s moderními trendy ve stavitelství a v neposlední řadě, z důvodu příchodu nového stavebního zákonu o energetických štítcích.

Moderní ráz domu, jsme zajistili větším množstvím prosklených ploch, které v zimě pomáhají získávat pro dům vyšší teplotní zisky a v letním období to optický příjemně propojí obytný prostor se zahradou. Dalšími prvky moderní architektury jsou například: střecha bez přesahu, zemité tóny probarvení fasády, atypické řešení krytého stání pro auto, ale třeba i použití solárních panelů.

Pojďme nahlédnou dovnitř domu.

Zádveří je skromné a přesto se v něm najde dost prostoru, na umístění bojleru, kotle i šatní skříně. Ve spojené obytné místnosti s kuchyní jsme mysleli na klid a teplo domova, z tohoto důvodu jsme zde umístili krásný krb. V relaxační zóně domu se nachází vše potřebné pro čtyřčlennou rodinu. Dvě toalety, sprchový kout s vanou v koupelně, vestavné šatní skříně a další. Velmi příjemné je, že každý člen rodiny, má možný přímý vstup ven na terasu / do zahrady, ze svého pokoje.

 

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Technické parametry

ZnačkaTFG
Dispozice4+kk
Užitná plocha91.6 m2
Zastavěná plocha140,8 m2
Výška hřebene5,55 m
Typ střechysedlová/plochá
Sklon střechy30/0 °
Podlažnostjednopodlažní
Kryté stání24 m2
Terasa26 m2