Rodinný dům na klíč TFG 18

6 520 000 Kč od Kč měsíčně
zděná stavba

6 520 000 Kč

od
projekt

95 000 Kč

0 Kč při stavbě na klíč.
Domluvte si schůzku

Hypo kalkulačka

let
%

 

Rodinný dům TFG 18 vzešel z architektonické studie, dle požadavků a přání investora, jako individuální projekt zděné stavby. Tento dům je specifický svou vzdušností, otevřeným prostorem, velikostí a použitými moderními materiály.

Reprezentativní vzhled domu i dispoziční řešení stavby, vypovídá o potřebách mladé rodiny žijící moderním způsobem. Důkazem tomu je velkorysý obytný prostor, který je řešen jako centrální místnost spojující jídelnu, obývací pokoj a srdce každého domu – kuchyni. Centrální místnost je otevřena do krovu, čímž umocňuje velikost a vzdušnost místnosti. Propojení se zahradou je řešeno přímým vstupem přes HS portál.

Terasa je krytá, takže večírky s přáteli, můžete plánovat za jakéhokoliv počasí, neboť se nabízí možnost úplného zakrytí, a tím pádem vznikne příjemná zimní zahrada.

Při návrh jste také neopomněli na pokoj pro hosty a veškeré sociální zařízení, čímž návštěvě dopřáváme komfort.

V prostorné hale se nachází otevřené schodiště, vedoucí do druhého patra, kde jsme umístili odpočinkovou část domu. Do ložnice je vstup řešen přes praktickou a prostornou šatnu, která pojme nejen oblečení, ale i ložní prádlo a jiné sezónní věci. Abychom dopřáli ložnici pocitu většího prostoru, umístili jsme do místnosti velké okno, které sousedí s otevřeným prostorem centrální místnosti.

Lehkost a prostor na vás dýchá z každého místa v tomto jedinečném domě.

Více o obsahu ceny, materiálových standardech a skladbách se dočtete v sekci MATERIÁLOVÉ STANDARDY.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Technické parametry

Dispozice4+kk
Užitná plocha165.1 m2
Zastavěná plocha173,3 m2
Výška hřebene8,1 m
Typ střechysedlová
Sklon střechy48 °
Podlažnostdvoupodlažní
Terasa29,8 m2
ZnačkaTFG