Katalog domů

Nízkoenergetické typové domy TFG na klíč, je soubor rodinných domů, v energetické třídě B, který si můžete pořídit jako dřevostavbu či zděnou stavbu. V katalogu domů prezentujeme cenu na klíč, nicméně naše rodinné domy tvoříme v různých stupních dokončení stavby (hrubá stavba, hrubá stavba uzavřená, stavba na dokončení a prezentovaná stavba na klíč). V ceně domu je obsažena i projektová dokumentace k ohlášení stavby / ke stavebnímu povolení. Tu si u nás můžete objednat i samostatně. Vyhotovíme i individuální projekt domu bez kompromisů.

Naše typové rodinné domy, jsme tvořili podle předem zvolených kritérií:

„Dostupné bydlení pro každého“, jsme docílili nastavením standardů a rozměrů domu tak, aby byla cena přitažlivá a dostupná.

„Možnost postavit kdekoliv“. Naše domy už v zadání vznikaly, dle požadavků územních a regulačních plánů. A to z důvodů, co nejmenších budoucích úprav projektu a možnosti postavit dům skoro kdekoliv.

„Zvyky a tradice“. Respektujeme požadavky zájemců, a také vycházíme z historie stavebnictví v ČR. Proto jsou naše domy tvarově nenáročné, vizuálně jednoduché a kompozičně čisté. Máme radi klasickou architekturu v moderním kabátě.

„Zóny“. Skoro u všech typových domů se nám podařilo dodržet dělbu zón domu. Obytná zóna, komunikační zóna, technická zóna a relaxační zóna. Věděli jste, že něco takového dům obsahuje? Více se dočtete v jednotlivých popiscích domů.