Zvyšujeme standardy našich domů, cena domu obsahuje i kvalitní kuchyni na míru.

Dokážete si představit nový dům bez kvalitní kuchyně? Že ne? My také ne.

A jelikož se naši zákazníci čím dál častěji ptají, zda materiálové standardy obsahuji i kuchyňskou linku, nebo zda jsme schopni dodat stavbu včetně kuchyňské linky, dali jsme si tu práci a vybrali pro vás nejvhodnějšího partnera, profesionály na kuchyně.

Studio Kuchyně Mlejnek s.r.o., pro naše zákazníky zajišťuje kompletní služby i dodávky kuchyní na klíč. Od návrhu, přes projekt až po realizaci. Samozřejmě včetně elektrospotřebičů a doplňků.

A aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se, že každý katalogový dům, bude obsahovat kuchyni na klíč v hodnotě 180 000,- s DPH (již zahrnuto v ceně domu na klíč).

Také je možné si přes nás objednat kuchyni na klíč samostatně, a to i včetně zajištění financování.

Povedeme vás na cestě k vaší nové kuchyni. Prvním krokem při navrhování kuchyně je osobní setkání, při kterém zjišťujeme všechna vaše přání, představy a očekávání o nové kuchyni. Kuchyně navrhujeme v souladu s celkový interiérem a také s ohledem na váš životní styl. Společně najdeme designové, ergonomické a cenové řešení vaší nové kuchyně.

V kolekci našeho kuchyňského nábytku mají všechny cenové třídy stejný vysoký standard základu nábytku tj. kvality pojezdů, pantů, systémů a zpracování korpusů, všech technických detailů a povrchů. Nabízíme vám produkty, které na trhu vychází nejlépe v poměru kvality a ceny.

Nejen kvalita kuchyňského nábytku, ale i životní prostředí a energie jsou významné prvky politiky firmy a řídí se podle norem DIN EN ISO 9001,14001 a 50001.